+355 4 2230 515

Inf-93.com

07/07/2018 - 11:45Apartament

BULEVARDI “ZHAN D’ARK”, AFER GJIMNAZIT “ISMAIL QEMALI” DHE GJYKATES SE APELIT

Shume prane qendres se Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare.

Pallat i ri me 9 kate, vetem 28 apartamente,me cilesi te larte ndertimi,2 ashensore, fasade te ventiluarme pllake, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes i cili do te ofroje siguri 24 ore, mirembajtje edhe parkim.

Apartamenti eshte i mireorganizuar, me lartesi te perfunduar 3.1 m, i pajisur me rifinitura cilesore.

Apartament ne shitje 2+1+2 banjo (1me dritare) +ballkon, sip. 90 (99.5) m2, kati 3, me orientim shume te mire nga jugu.  Çmimi 180,000 Euro. Perfundon ne Maj 2018.

HIPOTEKË: 
Kontrate sipermarrje
PRONA: 
E re
KATI: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BANJO ME DRITARE: 
1
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Jo

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.