+355 4 2230 515

Inf-93.com

22/03/2018 - 17:13Apartament

NE RRUGEN E 'BOGDANEVE'

Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, gatimi vec, ndenjia vec, dy banja dhe nje ballkon. Siperfaqja 110 m2, kati i trete. I mobiluar komplet. Cmimi 400 euro/muaj 

PRONA: 
E re
KATI: 
3
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.