+355 4 2230 515

Inf-93.com

22/03/2018 - 17:15Dyqane

PRANE STADIUMIT 'DINAMO' DHE BLLOKUT

Jepet me qira dyqan me siperfaqe 160 m2, open space, fasade xhami e madhe, kati perdhe. I gjithe dyqani eshte i rikonstrukturuar sefundmi. Cmimi 1900 Euro/muaj perfshire taksat.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
MOBILUAR: 
Jo

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.