+355 4 2230 515

Inf-93.com

10/07/2018 - 16:50Apartament

NE RRUGEN E 'DURRESIT', MBRAPA MINISTRISE SE ARSIMIT

Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, gatim, ngrenie dhe ndenjie, dy banja dhe ballkon, kati i trete i nje vile, siperfaqja 130 m2. I mobiluar shume mire, ngrohje dhe ftohje.. Cmimi 450 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
3
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
Falcoil

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.