+355 4 2230 515

Inf-93.com

15/05/2018 - 09:40Zyra + ambjente në pallate

NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA 'ABDYL FRASHERI'
Ne nje zone elitare jepet me qira ambjnet per zyra i ndare ne tre ambjente, dy banja, siperfaqja 110 m2, kati i shtate, i pamobiluar. Orientim dhe pamje shue e mire. Cmimi 800 euro/muaj bruto 
HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Pjesërisht
MOBILUAR PJESËRISHT: 
Aneks gatimi
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.