+355 4 2230 515

Inf-93.com

27/09/2018 - 09:15Apartament

TEK LIQENI ARTIFICIAL

Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, dhome ndenjie-guzhine-ngrenie, dy banja, dhe dy ballkone. Siperfaqja 110 m2, kati i katert. I mobiluar komplet. Pamje shume e bukur. Ajer i kondicionuar ne cdo dhome.  Nje vend parkimi poshte godines. Cmimi 400 euro/muaj.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
4
SA KATE PRONA?: 
5
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Thjeshte
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING POSHTË GODINE: 
1

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.