+355 4 2230 515

Inf-93.com

01/10/2018 - 12:23Zyra + ambjente në pallate

BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, PERBALLE GJYKATES SE FAKTIT

Vetem 100 M nga gjykata e Faktit, 700 M nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zona me te preferuara te Tiranes.

Zyra e shtruar me parket dhe me rifinitura shume cilesore ndodhet nje nje zone me kerkese te larte per zyra, me orientim jug-perendim, me fasade xhami, me drite gjithe diten, grilat me pult, kondicioner inverter te markes me cilesore dhe sistem audio.

Zyre ne shitje, me mundesi per tu ndare ne 3 ambiente, kuzhina e mobiluar, nje tualet me sip. 76 (80) m2, kati 2.  Çmimi 105.000 Euro. Me hipoteke.

Per me shume informacion ju lutem na kontakoni.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
1
SISTEMI ELEKTRIK: 
Akumulator

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.