+355 4 2230 515

Inf-93.com

11/06/2018 - 16:54Apartament

AFER QENDRES, NE RRUGEN E" BOGDANEVE"

Jepet me qira apartament shume cilesor, i mobiluar komplet shume mire me paisje shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Ka dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie+ngrenie+gatim, garderobe, banjo dhe dy ballkone. Siperfaqja 120 m2 dhe ndodhet ne katin e shtate. Cmimi 750 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
7
DHOMA: 
2
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BANJO TOTAL: 
1
BALLKON: 
2
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.