+355 4 2230 515

Inf-93.com

25/07/2018 - 12:07Apartament

AFER QENDRES, NE RRUGEN E" BOGDANEVE"

Jepet me qira apartament shume cilesor, i mobiluar komplet shume mire me paisje shume cilesore, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjie vec, ngrenie+gatim vec, dy banja, ballkon dhe verande. Siperfaqja 170 m2 dhe ndodhet ne katin e peste. Cmimi 1200 Euro/muaj

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
5
DHOMA: 
3
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
BANJO TOTAL: 
2
BALLKON: 
1
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë