+355 4 2230 515

Inf-93.com

07/01/2019 - 10:44Vila + kat vile

Ne Mjull – Bathore, vetem 5 min nga TEG, 15 min nga qendra e Tiranes

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise qe ofron zona.

Vila ndodhet ne nje nga kompleks rezidencial, I cili ofron siguri 24 ore, infrastructure, privatesi, gjelberim, mirembajtje, jetese ne komunitet.

Shitet vile 3 Kateshe + Bodrumi me sip. ndertimi 503 m2 + toke 670 m2 + 46 m2 siperfaqe te perbashkate. Vila ofron 2 parkime ne bodrum, ambient ndenje, ambient kuzhine + ngrenie e vecante, 4 dhoma gjumi, garderbobe, 4 Tualete, ambiente zyre/studio, ambient pritje, dhome lojrash, ambient per fitness, dhome teknike, Lavanderi, oxhak, verande + ballkone. Mundesi per ti pershtatur ambientet e brendshme sipas kerkesave te klientit.

Cmimi okazion 450,000 Euro. Me hipoteke.

PRONA: 
E re
SA KATE PRONA?: 
3
DHOMA: 
4
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
STUDIO: 
1
BANJO TOTAL: 
4
OBORR: 
670.00m 2
PARKING POSHTË GODINE: 
2

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.