+355 4 2230 515

Inf-93.com

10/05/2018 - 08:50Apartament

NE FILLIM TE RRUGES "KOMUNA E PARISIT"

Jepet me qira apartament me dy dhoma gjumi, gatim-ngrenie-ndenie, dy banja dhe dy ballkone. Siperfaqja 110 m2, kati i  gjashte. I kompletuar komplet. Cmimi 400 Euro ne muaj.

HIPOTEKË: 
Po
PRONA: 
E re
KATI: 
6
ASHENSOR: 
Po
MOBILUAR: 
Po
MOBILIMI: 
Modern
KONDICIONIMI: 
AC

Kontaktoni me agjensinë

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.