“REZIDENCA LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË
445 000€
< >
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
<
Prona ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË GolemProna ne bregdet Vilë Në Shitje - Adresa: “REZIDENCA LAGUNA BLU”, NË QERRET - KAVAJË Golem
>
Përshkrimi i pronës: 

Vilë në shitje ndodhet tek kompleksi rezidencial Laguna Blu, vetem 300 m nga deti Adriatik, e cila ofron Restorant/Bar, Market, Pishinë të përbashkët, parkim i garantuar, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim midis pishave, mirembajtje elitare, jetesesë ne komunitet, etj

Laguna Blu ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe elitare te Qerreti, Kavajës dhe eshte vendi ideal per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 50 KM nga Tirana, 40 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 270 KM nga Prishtina.

Vila në shitje ofron pishinë, oborr të gjelbëruar sistemuar dhe të rrethuar, parkim, sistem vaditje, oxhak, cilesi te larte ndertimi, rifinitura cilesore, dritare me përmasa të mëdha që ofrojnë ndricim natyral dhe pamje panoramike.

Vilë në shitje 3 katëshe, me siperfaqe ndertimi 253 m2 + 102 m2 verande + 766 m2 truall me orientim jug-perendim. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes i bollshem, ambienti i kuzhines dhe ngrenies me dritare, tualet me dritare, dhomë teknike dhe veranda. Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe nje verande. Ne katin e trete ndodhet dhoma matrimoniale me tualet me dritare dhe me nje verande. Me certifikate pronesie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Golem
TIPI: 
Vilë
SIPËRFAQJE NETO: 
253m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
355m 2
VERANDË: 
102.00m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
4
MOBILUAR: 
Pjesërisht
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
766m 2
Pishinë: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.