+355 4 2230 515

Inf-93.com

San Pietro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, NE GJIRI I LALZIT

 

Residenca turistike dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberim dhe ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Projekti eshte realizuar nga nje studio prestigjoze italiane sipas kerkesave te klienteve.

Fshati turistik do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Brandi nderkombetar i hotelerise me 5 Yje “Melia Hotel International” do te jete prezent ne San Pietro Resort. Hoteli do te kete nje kapacitet prej 350 dhomash dhe do te ofroje pishina, cazino, qendra SPA dhe te gjitha sherbime teksluzive me 5 yje.

Vilat edhe apartamentet te gjitha me orientim nga deti jane te mire-strukturuara per nje shtepi ideale ne bregdet.

 

Ofrohen per Shitje.

4 tipologji te ndryshme vila 2 kateshe dhe apartamente 1+1 dhe 2+1 ne godina 3 kateshe.

 

VILAT:

Vilat Elitare me sip 512 m2. 4 Dhoma Gjumi + 3 Banjo. Toka varion nga 1,100-1,700 Euro/m2. Cmimi 780,000 Euro.

Vilat Individuale me sip 204 m2. 3 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 600-900 m2. Cmimi 330,000 Euro.

Vilat e Bashkangjitura me 2 hyrje individuale me sip 192 m2 m2. 3 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 400 - 700 m2. Cmimi 280,000 Euro.

Vilat e Bashkangjitura me 4 hyrje individuale me sip 120 m2 secila. 2 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Toka 250- 600 m2. Cmimi 170,000 Euro.

 

APARTAMENTET:

Apartamente 1+1 me sip. 72 deri 90 m2.

Apartamente 2+1 me sip. 98 deri 105 m2.

Cmimet e apartamenteve ne brezin e pare jane 1,250 Euro/m2 ne katin perdhe, 1,200 Euro/m2 ne katin e pare dhe 1,150 Euro/m2 ne katin e dyte.

Cmimet e apartamenteve ne brezat e tjera jane 1,200 Euro/m2 ne katin perdhe, 1,150 Euro/m2 ne katin e pare dhe 1,100 Euro/m2 ne katin e dyte.

Tek cmimi i apartamenteve eshte i perfshire edhe nje parkim.

Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini.

Per tu njohur me nga afer me kete projekt elitar ju lutem na kontaktoni.

 

<< Kliko këtu për të shkarkuar broshurën >>