AFËR ME GODINEN E OST, MBRAPA CITYPARK
580 000€
< >
Toka  Në Shitje - Adresa: AFËR ME GODINEN E OST, MBRAPA CITYPARK Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Toke ne shitje me siperfaqe 8,300 m2 ne zone industriale, me studim me intesitet ndërtimi 0.3, koeficient shfrytëzimi 30% dhe lartësi maksimale 8 M, buze rruges Hamid Shijaku përballë me godinën e OST. Toka ne shitjes e pershtatshme per ndertime industriale, ambiente sherbimi, qender biznesi, qender zyrash, zone tregtare, shkolla, universitet, magazine etj. Me çertifikatë pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
SIPËRFAQJA TOTALE: 
8 300m 2
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.