+355 4 2230 515

Inf-93.com

Vila + Kat Vilash me qera

 • RRUGA  "TODI SHKURTI", AFER KOMPLEKSIT "GRAND"
   
  Jepet me qira kati i dyte i nje vile, siperfaqe 120 m2, dy dhoma gjumi, sallon, dy banjo dhe ballkon, te gjitha te mobiluara. Çmimi 300 Euro / muaj

   

 • NE SAUK, KOMPLEKSI TOUCH OF THE SUN

  Vile me qira 420 m2 ndertim, 500 m2 toke, pjeserisht e mobiluar. Cmimi 800 Euro/muaj

 • NE LINZE, BUZE MALIT TE 'DAJTIT', 5 km NGA QENDRA E TIRANES

  Jepet me qera apartament 200 m2+verande+oborr+parkim. Kati i trete i nje vile. Apartamenti eshte i pamobiluar por mund te mobilohet sipas deshires. Pamje shume e bukur e Tiranes. Cmimi 1000 Euro/muaj

 • MBRAPA MINISTRISE SE PUNEVE TE JASHTME, RRUGA VLLAZEN HUTA

  Vile me qira, e pa mobiluar, prane bulevardit Zhan D‘Ark. Ndertesa eshte cilesore, e re dhe plot drite. Me oborr i cili ofron dhe parkim per nje numer te vogel makinash.  Siperfaqja e ndertimit per kat eshte 100 m2 dhe ndertesa ka tre kate. Eshte e perbere nga disa ambiente te ndara per zyra, tre banjo dhe gjashte ballkone. Dritare dopio xham dhe grila. Cmimi 1200 Euro/muaj

   

 •   APARTAMENT PRANË VILAVE GJERMANE

  Kat vile me qira i sapo perfunduar, i pa mobiluar. Me sistem kondicionimi qendror, oxhak, dhe izolim termik pergjate gjithe objektit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, ne nje zone shume te qete rezidenciale, rrethuar nga bimesi dhe shume prane Parkut te Liqenit Artificial. Siperfaqja 180 m2, kati i katert. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo me ajrim natyral, njera me vaske, korridor dhe ballkon me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila, shtruar me parket. Cmimi 1300 Euro/muaj

 • AFER SHKOLLES SE BALETIT, RRUGA ‘MIHAL GRAMENO‘

  Apartament dublex me qira ne nje ndertese 4-kateshe, ne nje zone shume te qete. Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht. Ka system ngrohje-ftohje qendrore. Orientimi nga jugperëndimi. Sipërfaqja e ndertimit 260 m2 dhe 300 m2 oborr i gjelberuar. Përbëhet nga një dhomë të ndenjie, kuzhinë e madhe dhe e veçantë, pese dhoma gjumi, tre banjo, studio, depo, dhome per palester, lavanderi, oborr i madh dhe ballkon. Dritaret jane me dopio xham dhe grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket. Dy vende parkimi.  

  Ambjenti mund te perdoret per banim, per zyra ose dhe per biznese te tjera.

  Çmimi 1500 Euro / muaj

   

   

 • SUNRISE RESIDENCE, VETEM 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

  Vile me qira, 2 Kateshe me bodrum + papafingo me sip. ndertimi 309 m2 + 83 m2 verande + toke 248 m2 te gjelberuar. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Bodrumi ofron parkim per 2 makina, dhome teknike, lavanderi. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, ambienti I kuzhines + ngrenie dhe tualet. Kati pare ofron 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete dhe ballkon. Papafingo ofron studio dhe veranda. Vila ka te mobiluar vetem ambjentin e gatimit dhe banjat. 

  Cmimi 2300 Euro/muaj

 • LONG HILLS RESIDENCE, VETEM 500 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

  Jepet vile me qira 2 Kateshe me sip. ndertimi 196 m2 + toke 392 m2 te gjelberuar. Vila me arkitekture moderne ofron keto ambiente. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, tualet dhe lavanderi. Kati dyte ofron nje dhome matrimoniale me garderobe dhe tualet, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

  Cmimi qirase 2,300 Euro/muaj.

 • SUNRISE RESIDENCE, VETEM 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

  Jepet me qira  vile 2 kateshe  me bodrum + papafingo, pjeserisht e mobiluar, me siperfaqe ndertimi 310 m2 + 122 m2 verande + toke 250 m2 te gjelberuar.

  Cmimi 2500 Euro/muaj

   

   

 • NE LUNDER, KOMPLEKSI "LONG HILLS"

  Në një kompleks larg nga zhurma dhe jeta e qytetit, me hapësira për relaksim dhe argëtim dhe ambiente të bukura dhe të shëndetshme, jepet me qira vile me dy kat. Kati përdhe: 3 dhoma gjumi, 2 banjo. Kati i pare: Dhome ndenje + kuzhine + 1 banjo + ballkon. Sipërfaqja e tokës 433 m2, sipërfaqja e brendshme 196 m2. E gjithe vila eshte e mobiluar me pajisje moderne, parket druri. Oborr i gjelber. Dy vende parkimi. Cmimi 2500 Euro/muaj bruto.

Pages