+355 4 2230 515

Inf-93.com

Vila + Kat Vilash me qera

 • SUNRISE RESIDENCE, VETEM 200 M NGA TEG, 9 KM NGA QENDRA E TIRANES

  Jepet me qira  vile 2 kateshe  me bodrum + papafingo, pjeserisht e mobiluar, me siperfaqe ndertimi 310 m2 + 122 m2 verande + toke 250 m2 te gjelberuar.

  Cmimi 2500 Euro/muaj

   

   

 • NE LUNDER, "LONG HILLS" RESIDENCE

  Ne nje kompleks rezidencial modern "Long Hills",  jepet vile me qira, siperfaqja e tokes 450 m2, siperfaqja e ndertimit 197 m2 ne dy kate, 3 dhoma gjumi, 3 banjo, ndenjie vec, ngrenie dhe gatim vec,  verande. Vila eshte e gjitha e mobiluar me pajisje moderne, dysheme parketi, sistem ngrohje dhe ftohje. Kopesht i gjelberuar, pishine e perbashket. Çmimi 2500 Euro / muaj.

 • ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, VETEM 5 MIN NGA TEG, TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

  Vile luksoze per qira 2 Kateshe + Bodrum me sip. e ndertimit 300 m2 + truall 613 m2. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina e vecuar me dritare, ambient ngrenie, 3 dhoma gjumi, garderobe, studio-librari, 3 tualete lavanderi, dhome mekanike, verande + ballkone. Vila ofron kuzhinen e kompletuar, gjelberim, parkim per 2 makina, lartesi kati deri ne 3.5m, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit. etj.

  Cmimi qirase 2,900 Euro/muaj/ duke perfshire dhe taksen.

 • RRUGA “QEMAL STAFA”, TEK SHKOLLA KUQE

  Vilë me qira 2 katëshe me siperfaqe ndertimi 250 m2 njëra godinë + 50 m2 godina tjetër + 322 m2 truall. Vila është e përshtatshme për shkollë, zyra, kopësht etj. Jepet me qira bosh.

  Çmimi 3,000 Euro/muaj duke përfshirë taksën. Me certificate pronësie.

 • Ne Mjull – Bathore, vetem 5 min nga TEG

  Vile per qira 2 Kateshe + Bodrumi + Nencati me siperfaqe ndertimi 490 m2 + toke 590 m2 + 60 m2 siperfaqe e perbashket. Vila ne katin perdhe ofron ambientin e ndenjes, ambientin e kuzhines, ambienti e ngrenies, nje studio, nje tualet dhe nje verande. Ne katin e pare gjenden dhoma matrimoniale me tualetin, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande e bollshme. Ne papafingo ndodhet dhoma e lojrave, ambient fitness, nje tualet dhe nje verande e bollshme.

  Ne bodrum gjenden 2 parkime, dhome mekanike, sauna, xhakuzi, nje tualet, depo etj.

  Cmimi qirase 3,400 Euro/muaj/perfshire taksat.

 • ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, VETEM 5 MIN NGA TEG, TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

  Jepet vile per qira 3 kateshe me siperfaqe ndertimi 392 m2 dhe toke me siperafqe 644 m2.

  Vila ofron 4 dhoma gjumi, garderobe, 6 Tualete, kuzhine e vecuar, ambient ngrenie i vecuar, dhome lojrash - fitness, depo, dhome pritje, Lavanderi, dhome teknike, verande + ballkone. Vila ofron ambiente rekreative, gjelberim, parkim per 2 makina, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit.

  Cmimi i qirase me mobilim 3,500 Euro/muaj/ duke perfshire taksen

 • NE MJULL BATHORE, 5 MIN NGA QENDRA TREGTARE 'TEG'

  Vile e re me qira, 2 Kateshe +Bodrumi +Nencati me sip. ndertimi 520 m2  + toke 750 m2. Vila ofron 5 dhoma gjumi, 6 tualete, garderobe, 2 ambjente gatimi, 2 ambiente ngrenie, ambient pritje, dhome teknike, lavanderi, verande + ballkone.  Vila ofron 2 parkime ne bodrum, pishine, parcela e sistemuar me gjelberim, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller. Vila eshte pjeserisht e mobiluar.

  Vila ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore, e cila ofron siguri 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet.

  Cmimi 4000 euro muaj/bruto

 • ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, VETEM 5 MIN NGA TEG, TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

  Vile per qira 2 Kateshe + Bodrum me sip. e ndertimit 685 m2 + oborr 921 m2. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina e vecuar, ambient ngrenie, 5 dhoma gjumi, garderobe, 7 tualete, dhome lojrash - fitness, depo, studio-librari, lavanderi, verande + ballkone. Vila ofron pishine, gjelberim te shumellojshem, parkim per 4 makina, lartesi kati deri ne 4 m, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit. etj.

  Cmimi qirase 4,700 Euro/muaj pa perfshire taksat

 • ROLLING HILLS LUXURY RESIDENCE, VETEM 5 MIN NGA TEG DHE TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL

  Vile luksoze per qira 2 Kateshe + Bodrum me sip. e ndertimit 651 m2 + oborr 1,310 m2. Vila ofron nje ambient ndenje te bollshem, kuzhina e vecuar, ambient ngrenie, 5 dhoma gjumi, garderobe, 7 tualete, dhome lojrash - fitness, depo, studio-librari, lavanderi, verande + ballkone. Vila ofron kuzhinen e kompletuar, gjelberim, parkim per 4 makina, lartesi kati deri ne 4 m, termoizolim, oxhak, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave te fundit. etj.

  Cmimi qirase 5,250 Euro/muaj/ duke perfshire dhe taksen.

   

Pages