+355 4 2230 515

Inf-93.com

Vila + Kat Vilash në shitje

 • NE KOMPLEKSIN “LURA 1”

  Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, sip.100 m2 + 150 m2 toke. Çmimi 120.000 Euro. Me hipoteke

 • LURA 1, GJIRI I LALZIT

  Shitet vile e bashkangjitur 2 kateshe me sip. ndertimi 85 m2 + 14.5 m2 ballkon + toke 116 m2 te gjelberuar. Vila ofron ne katin perdhe ambientin e ndenjes + kuzhina, tualet, depo, lavanderi dhe ballkon. Kati dyte ofron dy dhoma gjumi, nje tualete dhe nje ballkon.

  Cmimi 150,000 Euro me gjithe mobilimin cilesor. Me hipoteke.

 • SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES, NE GJIRI I LALZIT

  Vile ne shitje e bashkangjitur me 4 hyrje me pamje nga deti me sip. ndertimi 120 m2 + toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet me dritare dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualete me dritare dhe veranda.

  Cmimi 175,000 Euro.  Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Dhjetor 2019.

 • VISHNJE, NË TIRANË
  Vilë për shitje 2 kate, sipërfaqe 142 m2 dhe oborr 340 m2. Në katin e parë ka gatim-ngrënie, ndenje vec, banjo. Në katin e parë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo. Ana funksionale është e rregullt. Rifiniturat janë cilësore dhe ka mure  me grafiato. Muret janë të veshura me polisterol. Çmimi 180.000 Euro. Parking pranë vilës dhe jashtë. Me dokumente të rregullta pronësie.
 • VALA MAR RESIDENCE NE HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT

  Shitet vile 2 kateshe vetem 200 m nga deti me sip. ndertimi 132 m2 + 424 m2 toke. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet me dritare, depo dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualete me dritare dhe ballkone.

  Cmimi okazion 183,000 Euro. Perfundon ne Maj 2019.

 • VALA MAR RESIDENCE NE HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT

  Vile ne shitje 2 kateshe vetem 200 m nga deti me sip. ndertimi 152 m2 + toke 400 m2. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, tualet me dritare, depo dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 3 dhoma gjumi, dy tualete me dritare, garderobe, ballkon dhe veranda.

  Cmimi okazion 215,000 Euro. Perfundon ne Dhjetor 2019.

 • GREEN COAST RESORT, PALASE, DHERMI

  Vile bashkangjitur ne shitje vetem 200 m nga deti me siperfaqe ndertimi 146 m2 + toke 239 m2 + 2 parkime. Ne katin perdhe eshte pozicionuar ambienti i ndenjes, kuzhina, nje tualet. Ne katin e pare ndodhet 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Te gjitha ambientet jane me dritare. Vila ka pamje fantastike nga deti Jon dhe nga mali i Llogarase.

  Cmimi okazion nga 280,000 Euro eshte ulur ne 240,000 Euro. Vila eshte parashikuar te mbaroje ne Prill 2019.

 • RR. KRISTAQ CAPO, AFER KOMPLEKSIT GRAND, 800 M NGA TREGU ELEKTRIK

  Shitet vile 3 Kateshe me sip. ndertimi 331 m2 + truall 225 m2 te gjelberuar. Kati nentoke ofron nje parkim. Kati perdhe ofron korridor te gjere, ambient ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Kati dyte ofron ambient ndenje me oxhak, kuzhine, 1 dhome gjumi per miq, 1 tualet dhe nje ballkon.  Kati trete ofron 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Cmimi okazion 240,000 Euro (me ulet sesa cmimi zones). Me dokumenta te rregullta pronesie.

 • RR. ALI DEMI, TEK TREGU ELEKTRIK

  Shitet vile 2 Kateshe me sip. ndertimi 300 m2 + toke 413 m2 te gjelberuar. Kati perdhe ofron ambientin e ndenjes, kuzhina, 3 dhome gjumi dhe 2 tualete. Kati dyte ofron ambientin e ndenjes, ambient kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ofrohen dhe 2 bodrume

  Cmimi okazion 250,000 Euro. Me hipoteke.

 • VALA MAR RESIDENCES, GJIRI I LALZIT

  Vile ne shitje 2 kateshe me pamje nga deti me sip. ndertimi 182 m2 + 42 m2 veranda + toke 445 m2. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes + kuzhina me dritare, dhome gjumi, tualet me dritare, depo dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 3 dhoma gjumi, dy tualete me dritare, garderobe, ballkon dhe veranda.

  Cmimi 250,000 Euro. Perfundon ne Qershor 2019.

Pages