+355 4 2230 515

Inf-93.com

Zyra + Ambjente në pallate me qera

 • RRUGA SKENDERBEG, 20 M NGA RRUGA KAVAJES

  Zyra me qira me siperfaqe 456 m2 + 200 m2 ne katin +1, te cilat ofrojne hyrje te dedikuar, sistem sigurie, recepsion, tualete dhe disa ambiente te cilat mund ti pershtaten kerkesave te klientit.  Cmimi qirase 10 Euro/m2/muaj.

 • NE FILLIM TE RRUGA “DURRESIT”, AFER ISH-KAFE FLORA

  Klinike dentare me qira e ndare ne ambient pritjesh, ambienti i punes me 2 poltrona plus nje banjo me dritare, sip. 52 m2, kati 2.  Qiraja Okazion vetem 800 Euro/muaj.

 • NE RRUGEN E 'ELBASANIT', AFER AMBASADES AMERIKANE

  Ambjent i mobiluar per zyra me siperfaqe 75 m2, ne katin e katert. Perbehet nga dy ambjente, ambjent gatimi i vecante, ballkon, depo dhe nje banjo. Ambjenti eshte i mobiluar komplet.  Cmimi 400 Euro/neto

 • PRANE ZYRAVE TE HIPOTEKES

  Jepet me qera ambjent open space, kati perdhe. Siperfaqja 120 m2. I pershtatshem per zyra. Cmimi 300 Euro/muaj

 • BULEVARDI 'BAJRAM CURRI', AFER ZONES SE BLLOKUT

  Zyre me qira, ne nje pallat ekzistues, e rikonstruktuar sefundmi, siperfaqja 60 m2, e ndare ne tre ambjente, depo, nje banjo dhe ballkon. Kati i dyte, mbi dyqane, me pamje nga rruga kryesore, mundesi reklamimi. Cmimi 350 Euro/muaj bruto

 • RRUGA "SAMI FRASHERI", NE BLLOK
  Zyre me qira, ne nje pallat te ri, siperfaqja 56 m2, open space, nje banjo. Ambjenti eshte i pamobiluar, ka vetem nje ambjent te vogel gatimi, ajer i kondicionuar.  Kati i dyte, me hyrje ne rrugen kryesore. Cmimi 340 Euro/muaj bruto
 • NE QENDER, NE FILLIM TE RRUGES SE 'KAVAJES

  Ne nje pallat te sapoperfunduar, jepet me qira ambjent per zyra i mobiluar. Perbehet nga dy ambjente, banjo dhe ballkon, siperfaqja 60 m2, kati i peste. Cmimi me gjithe mobilimin 430 Euro/muaj bruto

 • NE RRUGEN 'MYSLYM SHYRI', AFER QENDRES

  Ambjent i pershtatshem per zyra me siperfaqe 63 m2, ne katin e shtate. Perbehet nga dy ambjente dhe nje banjo. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar sistem kondicinimi per ftohje dhe ngrohje, banjo moderne dhe eshte i shtruar komplet me parket.  Ne kete ambjente jane bere dhe rifinitura shume cilesore ekstra. Cmimi 450 Euro/neto

 • BULEVARDI QENDROR I TIRANES, KULLAT BINJAKE

  Ne nje qender tregtare jepet me qira zyre moderne.  Siperfaqja neto 32 m2, kati i trete. Pamje shume e bukur nga ana e bulevardit. Sistem ngrohje-ftohje, sistem kundra zjarrit, sistem sigurie 24 ore. 

  Cmimi 500 Euro/muaj

 • NE BLLOK, RRUGA "BRIGADA VIII"
  Zyre me qira, ne nje pallat te ri, siperfaqja 90 m2, e ndare ne tre ambjente, nje banjo. Ambjenti eshte i pamobiluar, ka ajer te kondicionuar.  Kati i dyte, me hyrje ne rrugen kryesore. 
  Cmimi 500 Euro/muaj neto

Pages