+355 4 2230 515

Inf-93.com

Zyra + Ambjente në pallate me qera

 • NE FILLIM TE RRUGES SE 'DIBRES', AFER QENDRES

  Ambjent i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 170 m2, ne katin e dyte. Perbehet nga pese ambjente dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar ajrin e kondicionuar per ftohje dhe ngrohje dhe ashensor.  Cmimi 600 Euro/muaj

   

 • NE ZONEN E BLLOKUT, RRUGA 'BRIGADA VIII'

  Ambjent i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 115 m2, ne katin e tete. Perbehet nga dy zyra dhe nje salle mbledhjesh, dy ballkone dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar. Cmimi 600 Euro/muaj bruto

   

 • NE RRUGEN ‘QEMAL STAFA‘, AFER PAZARIT TE RI

  Ambjent i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 120 m2, ne katin e pare. Perbehet nga dy ambjente te medha, verande dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar. Ka te instaluar sistem qendror per ftohje dhe ngrohje dhe gjenerator.  Cmimi 700 Euro/muaj bruto

   

 • RRUGA 'RIZA CEROVA', PRANE 'SHKOLLES SE KUQE'

  Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 210m2, kati perdhe, open space, dy banja,  i pershtatshem per dyqan, magazine ose aktivitete te ndryshme. Ambjenti eshte komplet i ri. Cmimi 700 eur/muaj bruto

 • MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME

  Ambjent modern i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme,  me siperfaqe 230 m2, ne katin e dyte dhe te trete, cdo kat ka siperfaqe 115m2. Perbehet nga nje ambjent i madh open space, gjashte ambjente per zyra te vecanta, depo, dhome per serverat, verande dhe tre banjo.  Cmimi 800 Euro/neto 

 • NE RRUGEN 'MYSLYM SHYRI',  AFER QENDRES

  Ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, sallon bukurie dhe biznese te tjera, me siperfaqe 120 m2, ne katin e dyte. Perbehet nga pese ambjente dhe nje banjo. Cmimi 900 Euro/bruto

   

 • NE RRUGEN "MYSLYM SHYRI", BUZE RRUGE

  Zyra me qira, buze rruges kryesore,  siperfaqja 170 m2, shtate ambjente te ndara plus verande 60 m2, banjo,  kati i dyte. Cmimi 1200 Euro perfshire taksat.

 • PRANE STADIUMIT "QEMAL STAFA" DHE PARKUT TE TIRANES

  Okazion. Jepet me qira zyre ne nje pallat shume cilesor te sapoperfunduar me sip 124 m2, kater ambiente, kati 13, shtruar me parket, e pamobiluar. Siguri 24 ore, sistem kondicionimi, ambiente te perbashketa shume cilesore, mundesi parkimi, pamje shume e bukur. Cmimi 1,200 Euro/muaj

   

 • NE QENDER TE ZONES SE BLLOKUT

  Ambjent i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme, siperfaqja 200 m2, ne katin e tete. Perbehet nga nje ambjent i madh, dy zyra te vacanta, ambjent gatimi dhe ngrenie i vecante,  dy ballkone dhe dy banja.  Ka te instaluar sistem qendror per ftohje dhe ngrohje.  Cmimi 1300 Euro/muaj bruto

   

   

 • TE KULLAT BINJAKE

  Jepen me qira zyra sip. 110 m2, kati i gjashte, tre ambjente, dy banja. Sistem ngrohje ftohje.  Çmimi 1400 Euro/muaj

Pages