+355 4 2230 515

Inf-93.com

Zyra + Ambjente në pallate me qera

 • NE RRUGEN 'MYSLYM SHYRI'

  Jepet me qira ambjent per zyra, i mobiluar per zyra, siperfaqja 150 m2,  i ndare ne kater ambjente, kati i katert. Cmimi 1500 Euro/muaj bruto

 • BULEVARDI QENDROR I TIRANES

  Ne nje qender biznesi jepet me qira zyre moderne, dy ambjente, salle mbledhjesh, depo dhe dy banja. Siperfaqja neto 105m2, shtruar me parket, kati i peste. Sistem ngrohje-ftohje, sistem kundra zjarrit, sistem sigurie 24 ore. Cmimi bruto 1500 Euro/muaj

   

 • NE RRUGEN E "ELBASANIT", AFER STADIUMIT DHE PARKUT TE LIQENIT

  Ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, call center dhe biznese te tjera, me siperfaqe 200 m2, ne katin e pare mbi dyqane. Perbehet nga nje ambjent open space dhe dy banja. Ambjenti eshte i pamobiluar.  Orientimi nga jugu dha ambjenti ka shume drite natyrale. Cmimi 1800 Euro/muaj bruto

   

 • NE RRUGEN 'VASO PASHA', AFER BLLOKUT

  Ambjent modern i pershtatshem per zyra me siperfaqe 200 m2, ne katin e shtate. Perbehet nga nje ambjent i madh open space, dy ambjente per zyra te vecanta, ambjent gatimi i vecante i mobiluar, depo dhe dy banjo cilesore. Cmimi 2000 Euro/neto ku perfshihet dhe nje vend parkimi poshte godines.

 • NE RRUGEN E 'DURRESIT', AFER 'CASA ITALIA'

  Jepet me qira ambjent per zyra me siperfaqe 480 m2, kati i pare teknik, i ndare ne gjashte ambjente por mund te ndahen sipas deshires. Sistem ajrimi dhe kondicionere. Cmimi 2400 Euro bruto. Mundesi parkimi dhe magazinimi poshte godines. 

 • MIDIS PIRAMIDES DHE RRUGES SE 'ELBASANIT'

  Jepet me qira ambjent i sapoperfunduar, open space,  i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zyra, klinika, laboratore etj.  Siperfaqja 170 m2, kati i dyte. Cmimi 1800 Euro/muaj bruto

 • NE QENDER, PRANE PAZARIT TE RI

  Jepet me qira ndertese trekateshe me siperfaqe totale ndertimi 400 m2, oborr i gjelberuar 150 m2. Cmimi 2000 euro/muaj neto

 • NE RRUGEN E "DURRESIT", PRANE 'RING CENTER'

  Jepet me qira ambjent i sapoperfunduar, open space,  i pershtatshem per aktivitete te ndryshme, zyra, klinika, laboratore etj.  Siperfaqja 200 m2, kati i dyte. Hyrje e vecante, ashensor i dedikuar vetem per kete ambjent, sistem alarmi, sistem kamerash dhe sigurie 24 ore, nje vend parkimi ne kati -1. Cmimi 2300 Euro/muaj bruto

 • NE RRUGEN 'ABDYL FRASHERI', AFER SHESHIT 'WILSON'

  Ambjent modern i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te tjera biznesi, me siperfaqe 250 m2, ne katin e dyte. Perbehet nga nje ambjent i madh open space, tre ambjente per zyra te vecanta,  por mund te ndahet dhe ndryshe sipas deshires.  Cmimi 2500 Euro/neto

 • NE TIRANEN E RE

  Jepet me qira vile shume cilesore per biznes, e pershtateshme per aktivitete te ndryshme, kater kate dhe oborr. Siperfaqja e ndertimit 710 m2, siperfaqja e oborrit 300 m2. Ka 18 dhoma, 10 banja, 3 ballkone dhe mundesi parkimi ne oborr per 7 makina. Cmimi 3000 Euro/muaj

Pages