+355 4 2230 515

Inf-93.com

Zyra + Ambjente në pallate në shitje

 • PRANE SHESHIT “AVNI RUSTEMI”, TE PAZARI I RI

  Shitet zyre cilesore sip. 60 m2me hipoteke plus mezanine 60 m2. Çmimi 110.000 Euro.

 • NE FILLIM TE RRUGA “DURRESIT”, AFER ISH-KAFE FLORA

  Klinike dentare ne shitje, me 2 Poltrona +  ambient pritjesh, ambienti i punes plus nje banjo me dritare, sip. 52 m2, kati 2.  Cmimi 150.000 Euro. Me hipoteke

 • RRUGA “ABDI TOPTANI”, AFER SHESHI SKENDERBEJ

  Zyre ne shitje me siperfaqe 105 neto (125 m2 bruto) ne katin e 2 me orientim lindje-veri, e cila ofron vizibilitet te larte si brenda dhe jashte godines e cila mund te perdoret edhe per dyqan. Cmimi okazion 220,000 Euro. Me dokumenta te rregullta pronesie.

 • NE BULEVARD, TE KULLAT BINJAKE

  Zyra ne shitje, cilesore me sip. 104 (114) m2, kati XII. Çmimi 340.000 Euro. Me hipoteke. 

 • RR. ABDYL FRASHERI, TEK LIBRI UNIVERSITAR

  Zyre ne shitje dupleks ne katin perdhe dhe katin e pare me siperfaqe 224 m2 e cila ne katin perdhe ofron 2 ambiente pune, nje ambient pritje dhe 2 tualete kurse ne katin e pare ofron 3 ambiente pune, nje ambient pritje, 2 tualete dhe depo. 

  Çmimi 440,000 Euro. Me hipoteke.

 • RRUGA “BARRIKADAVE”, AFER SHESHIT SKENDERBEJ

  Zyre ne shitje si investim me 2 banjo me sip. 123 (154) m2, kati 3. Çmimi 490.000 Euro i cili perfshin dhe nje parkim. Me qira te garantuar prej 2,300/muaj deri ne 30/05/2023. Ndertimi mbaron ne Dhjetor 2018