PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI”
315 000€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Shtepi me oborr 3+1 në shitje, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me ndertesa të vogla dy-katëshe ose tre-kateshe, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. Shumë afer me një nga akset kryesore të Tiranës, Rrugen e Kavajes, me një gamë të madhe dyqanesh, baresh supermarketesh etj.

Shtepi në shitje 3+1 dublex me siperfaqe ndërtimi 144 m2 (72 m2/kat) dhe siperfaqe trualli 145 m2, me orientimin veri-jug, është i organizuar nga një dhomë ndenje dhe kuzhinë, tre dhoma gjumi, dy tualete, njëra me ajrim natyral, korridor dhe oborr shumë të bukur e të gjelbëruar. Shtepia ka ajër të kondicionuar në cdo dhomë, oxhak dhe izolim termik përgjatë gjithë objektit. Dritaret dopio xham, grila dhe e shtruar me parket cilësor, eshte dublex pjese e nje vile, ka punime shumë cilësore, i rikonstruktuar komplet, i mobiluar totalisht shumë mirë me stil bashkohor.

Parkim për 1 makinë në oborr

Me çertifikatë pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
144m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Veri
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.