RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR
ÇMIMI: 
800€
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 2+1 Me Qira - Adresa: RRUGA “ABDYL FRASHËRI” PRANË LIBRIT UNIVERSITAR Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 2+1 me qira i cili është i përshtatshem për zyre dhe për banim. Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës për të jetuar dhe për të zhvilluar një biznes. Ka një vendodhje strategjike, te ish-Blloku, 5 minuta nga Kryeministria dhe institucione të tjera të rendësishme, pranë qendres së Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Prona ndodhet në një godinë të re 12 katshe, me rifinitura shumë të mira dhe në zonë e cila ka kërkesë të lartë për ushtrim aktiviteti biznesi.

Apartament për qira 2+1 me sipërfaqe 100 m2, kati 7-te me orientimin veri-perëndim. Organizohet nga ambient ndenje në të cilen ndodhet dhe një oxhak funksional + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Eshte gjysem i mobiluar.

Eshte i pershtatshme per banim dhe per zyre.

Cmimi është neto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
800€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Pjesërisht
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATI: 
7
KATET E PRONES: 
12
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.