RRUGA “ABDI TOPTANI”, PRANE TORRE DRINI
490 000€
< >
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ Tirane
<
Apartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ TiraneApartament, Zyra & Ambjente Biznesi 4+1 Në Shitje - Adresa: RRUGA “ABDI TOPTANI” 50 M NGA SHESHI SKËNDERBEJ Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në zemër të Tiranës, 50 M nga sheshi Skënderbej dhe me pamje shumë të bukur shitet Zyrë / Apartament i cili është i përshtatshëm për banim ose për biznes. Një ndër zonat më të kërkuara dhe më elitare për të jetuar dhe për të zhvilluar biznes. Vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, Bulevardin Qendror, Bulevardin Dëshmorët e Kombit etj. si dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet kryesore shtetërore, arsimore dhe kulturore. Vendodhja ofron zona të dedikuara për këmbësorë, bicikleta, qendra tregtare, shkolla, kopshte/cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Godina ku ndodhet zyra / apartament per shitje, është një nga pallatet më cilësore të qendrës së Tiranës. Ofron 2 ashensor, shkallë emergjente, mirëmbajtje elitare dhe pamje shumë të bukur të qendrës së kryeqytetit.

Apartamenti / Zyrë në shitje me siperfaqe neto 180 m2 (200 m2 brutto) pozicionohet në katin 12 me orientimin perëndim-veri. Ka një hapsirë të bollshmë dhe ofron ambientin e guzhines ne vete me dritare, 4 ambiente pune ose banimi, 2 tualete me dritare dhe ajrosje, 1 depo dhe 3 ballkone. Prona aktualisht është me qira, dhe ofron mundesi te mire investimi.

Godina ofron nje parkim në katin -1 me cmimin 35000 Euro

Me certifikatë pronësie

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
4+1
SIPËRFAQJE NETO: 
180m 2
SIPËRFAQJA TOTALE: 
200m 2
DHOMA: 
4
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
12
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
VITI I NDËRTIMIT: 
2001
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.