“AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT
ÇMIMI: 
1 400€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: “AMBASADOR 3” PRANE PARKUT DHE LIQENIT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 3+1 me qira, i cili ka një vendodhje shumë të mirë, pranë gjelbërimit e ajrit të pastër të Parkut Kombëtar të Tiranës, afër stadiumit “Air Albania”, 5 minuta nga Kryeministria, ish blloku dhe afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës e cila ofron jetesë elitare.

Godina ku ndodhet prona, ofron vendodhje elitare, cilesi të lartë ndertimi, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, ndricim natyral, jetesë në komunitet të përzgjedhur, 4 ashensore inteligjent, 4 kate parkim dhe pamje magjepëse të gjelbërimit të parkut kombëtar.

Apartamenti është totalisht i mobiluar me pajisje shume cilesore dhe me stil bashkekohor, me sistem kondicionimi ngrohje-ftohje, me rifinitura shum te mira etj.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe 127 m2, gjendet në katin e 15-të dhe me pamje të bukur nga gjelbërimi i parkut kombëtar dhe liqeni. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, tre dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 400€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
127m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
15
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.