BULEVARDI “BAJRAM CURRI”
1 200€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “BAJRAM CURRI”, TE GODINA REZIDENCIALE “ETC” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

TE GODINA REZIDENCIALE “ETC”

Me një vendodhje strategjike me pamje nga Parku Kombetar, bulevardi “Bajram Curri”, Katedralja Katolike dhe vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës.

Godina rezidenciale “ETC” ndodhet afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes. Ofron zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta dhe shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante etj.

Objekti ofron privatësi, cilësi të lartë ndertimi, ndricimi natyral, lartesi, jetese ne komunitet, siguri 24 ore, mirëmbajtje elitare, 2 ashensore dhe mundesi parkimi.

Apartamenti me qira 2+1 me siperfaqe të bollshme prej 140 m2, në katin 9-te, me orientimin jug-lindje gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga salloni, kuzhinë paksa e vecuar + ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
140m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.