BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES
900€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT” PRANË PRESIDENCES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Në një nga zonat më elitare dhe të kërkuara të Tiranës jepet me qira apartament luksoz 2+1. Ka një vendodhje strategjike, fare pranë bllokut, qendrës, ajrit të pastër dhe qetësisë që ofron Parku Kombëtar i Tiranës. Pranë disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Ofron zona të dedikuara për këmbësor, biçikleta, ka supermarkete, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime te ndryshme etj.

Në këtë pallat do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet, ashensore dhe mundësi parkimi ne zone. Apartamenti është i mirëorganizuar dhe i mobiluar me pajisje shumë cilësore dhe me stil bashkohor. Ka ftohje – ngrohje qendrore, dhomat janë të shtruara me parket cilësor druri dhe dritaret të pajisura me grila.

Apartamenti me qira 2+1, sipërfaqja 110 m2 pozicionohet në katin 7-te me orientimin jug-perëndim dhe me një pamje shumë të bukur të zonës. Është i organizuar nga një sallon i madh, kuzhine + ngrënie bashkë, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe një ballkon. 

Cmimi është neto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
110m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
7
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.