BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA'
700€
< >
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES Tirane
<
Apartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES TiraneApartament 3+1 Në Shitje - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA', PRANE ISH-EKSPOZITES Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE ISH-EKSPOZITES

Zona ku ndodhet apartamenti me qira eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, Gjykaten e Tiranes dhe me Unazen e Vogel.

Apartamenti me qira ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, dy ashensor, parkime poshte godines si dhe me sistem sigurie me kamera.

Apartament me qira 3+1, me siperfaqe 158, ne katin e gjashte me orientim nga jugu. Apartamenti ne shitje ofron ambient ndenje + aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ofron ndricimi natyral, rifinitura jane cilesore.  Pamje e bukur.

 

 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
158m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
6
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.