BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA'
470€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI 'GJERGJ FISHTA' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

TEK ISH-EKSPOZITA

Apartament me qira 2+1, me siperfaqe 120m2, ne katin e dhjete me orientim nga jugu. Apartamenti ofron ambient ndenjie + aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor i madh, depo dhe  ballkon. Apartamenti eshte komplet I mobiluar, ajer i kondicionuar ne cdo dhome, ofron ndricimi natyral gjate gjithe dites, rifiniturat jane cilesore.  Pamje shume e bukur. 

Zona ku ndodhet apartamenti ne qira eshte ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer me institucionet kryesore shteterore, zonen e Bllokut, Gjykaten e Tiranes dhe me Unazen e Vogel.

Apartamenti me qira ndodhet ne nje pallat cilesor, me administrim te mire, dy ashensor, parkime poshte godines si dhe me sistem sigurie me kamera.

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
10
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.