BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS
ÇMIMI: 
1 000€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: BULEVARDI “ZOGU I PARË”, PRANË QENDRËS Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Fare pranë sheshit “Skënderbej” dhe me pamje të bukur, jepet apartament 3+1 me qira. Një ndër zonat më të kërkuara dhe më elitare të kryeqytetit. Vetëm me rrugë këmbësore lidhesh lehtësisht me akset kryesore të kryeqytetit, Bulevardin Qendror, Bulevardin Dëshmorët e Kombit etj. si dhe me akses të pakrahasueshëm me institucionet kryesore shtetërore, arsimore dhe kulturore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një godinë të re me 2 ashensor dhe me administrim shumë të mirë.

Apartamenti është totalisht i investuar me punime shumë cilesore, dritare druri me triple xham, oxhak funksional dhe sistem kondicionimi në të gjitha ambientet.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe totale 144 m2, kati i dytë. Organizohet nga ambienti i ndenjës + kuzhinë + ngrënie, 3 dhoma gjumi të cilat pozicionohen në pjesën e pasme të godines në të cilen mbizotëron qetesia, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Cmimi përfshin dhe 1 post parkimi.

Nuk lejohen kafshet shtepiake.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
144m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
2
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.