“JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL
1 250€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: “JOY RESIDENCES” 200 METRA NGA TEG, 5 MIN NGA TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Vendodhja e Joy Residences është unike ku pasqyrohet gjelbërimi kodrinor, magjepës edhe joshës i Petrelës si dhe pamja e malit të Dajtit.

Vendi ideal për të jetuar shëndetshëm, në mes të gjelberimit në privatesi mes ajrit të pastër, larg zhurmës së kryeqytetit, vetem 8 KM nga qendra e Tiranës.

“Joy Residence” i cili do të jetë destinacioni i ri në Tiranë, do të ofrojë arkitekturë të përshtatur sipas kërkesave të klienteve, infrastrukture moderne, cilësi të lartë ndërtimi, siguri dhe administrim 24 orë, privatësi, gjelbërim, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet të perzgjedhur me shqiptar edhe të huaj.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 123 m2 pozicionohet në katin e dytë banim, me pamje shumë të bukur të zonës. Organizohet nga dhomë ndenjë + guzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i sapo përfunduar dhe i sapo mobiluar komplet me pajisje cilësore.

Apartamenti disponon 2 vende parkimi

Cmimi është bruto

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
123m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
PAMJA: 
Shume e mirë
PARKING POSHTË GODINE: 
2
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.