KOMPLEKSI "KIKA 2", RRUGA "KOMUNA PARISIT"
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI 'KIKA 2' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Shume prane zones se ish bllokut, afer institucioneve arsimore, shoqerore dhe tregtare ne nje nga zonat me te preferuara edhe me te kerkuara te Tiranes.

Apartament eshte i vendosur ne nje zone shume te qete, eshte i orientuar nga juglindja. Ndërtesa ka sistem sigurie, portier dhe ashensor.

Apartamenti me qira 2+1 , ka siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e trete, perfshin gatim-ngreni-ndenjie, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon me pamje shume te bukur dhe korridor te madh. Eshte komplet i mobiluar, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila dhe eshte i shtruar i gjithi me parket.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin