KOMPLEKSI "MAGNET"
350€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSI ‘MAGNET’ Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA "ARTAN LENJA"

Apartamenti ka nje vendodhje shume te mire prane 21 Dhjetori, vetem 1.2 KM nga qendra e Tiranes, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re shume cilesore, ne nje kompleks modern shume te qete.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 80 m2, kati i peste, orientim nga jugu,i ri, i mobiluar shume mire, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon i madh me pamje shume te bukur. Dritare dopio xham dhe grila. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
80m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
5
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.