KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN'
1 350€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: KOMPLEKSIN REZIDENCIAL 'TOUCH OF SUN' Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleksi i apartamenteve luksoze te apartamenteve ne Sauk, te ndertuara nga investitre austriake. 10 minuta (3 km) nga qendra e Tiranes dhe 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Objektet private per banoret perfshijne pishine te madhe, palester, salle lojrash, kinema, salle eventesh etj. Ambjentet e gjelberuara te mirembajtura mire nga stafi me kohe te plote i kompleksit. 24 ore energji elektrike me 2 gjeneratore te medhenj te perberjeve. Uje i paster nga burimi malor Dajti me stacionin e depozitimit te ujit dhe pompave. Izolim dhe ndertim me cilesi te larte. Tete ndertesa 4-kateshe secila me parkim nentokesor dhe nje ashensor. Perimetri i rrethuar me siguri private 24-oreshe

Apartament me qira 3+1, me siperfaqe 164 m2, i cili perbehet ambjent ndenjie dhe ngrenie i madh, kuzhine e vecante, 3 dhoma gjumi me ajer te kondicionuar per ngrohje dhe ftohje, 3 ballkone, korridor dhe 2 banjo me ngrohje nga dyshemeja. Hapesire ​​e brendshme, me drite natyrale gjate gjithe dites. Shtruar me parket. Mobiluar plotesisht me mobilje dhe pajisje me cilesi te larte. Parkim i madh nentokesor dhe depo. Perdorimi i faciliteteve te kompleksit te perfshira (pishine, palester, salle lojerash, dhome teatri, shesh lojerash, etj.)

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
164m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.