LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND”
ÇMIMI: 
1 000€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: LIQENI I FARKES, KOMPLEKSI “LAKE LAND” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament 3+1 me qira me një vendodhje shumë të mirë në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, godina të vogla, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, zonat perqark, Qendren Tregtare TEG etj.

Rezidenca në të cilen ndodhet prona ofron privatësi, komoditet, qetësi, gjelbërim, punime shumë cilësore, jetesë në komunitet dhe siguri.

Apartamenti ka hapësira të konsiderueshme, punime shumë të mira, i mobiluar me pajisje dhe mobilje shumë moderne dhe cilësore, sistem kondicionimi etj.

Apartament me qira 3+1, me sipërfaqe të bollshme prej 151 m2, kati përdhe. Organizohet nga salloni + kuzhinë + ngrënie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Disponon dhe 2 vende parkimi, që janë brenda cmimit.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 000€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
151m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
PARKING: 
2
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.