MBRAPA AKADEMISE SE ARTEVE
ÇMIMI: 
1 500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AKADENISE SE ARTEVE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “LIDHJA E PRIZRENIT”

Me një vendodhje shumë të mirë në një nga zonat më elitare dhe më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar, midis ish Bllokut dhe Parkut të Liqenit dhe afër me qendrën e Tiranës. Pranë institucioneve shtetërore, arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re, me ashensor, sistem sigurie me kamera dhe administrim shumë të mirë. Ka pamje shume te bukur nga ana e parkut te liqenit.

Apartament me qira 2+1, papafingo, me siperfaqe 150 m2, në katin e 8-te, te fundit, me orientimin lindje-jug-perëndim, gjë të cilin e bën të ndricuar gjatë gjithë kohës dhe me pamje shumë të mirë të zonës. Organizohet nga salloni me oxhak funksional, kuzhinë + ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon dhe verande te mbyllur me dritare. Është totalisht i mobiluar.

Ofron parkim per nje makine ne katin -1.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
8
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.