MBRAPA AMBASADES AMERIKANE
ÇMIMI: 
1 500€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet me qira kati i tretë i një vile, e cila ndodhet në një zonë rezidenciale ku kryesisht janë të ndërtuara vila dhe ndërtesa të ulta dy, tre, kater kateshe. Ndodhet pranë rruges së “Elbasanit”, Qytetit “Studenti” dhe me lehtësi lidhjeje me qendren dhe Parkun e Liqenit.

Vendodhja karakterizohet nga qetësia që të ofron jetesa komode mes ajrit të pastër dhe gjelbërimit. Ka pranë nje rrjet te mirefillte të institucioneve arsimore-shoqërore, supermarkete, kopshte, cerdhe, sherbime të ndryshme etj.

Ndertesa ku ndodhet apartamenti është një godine 3 katshe familjare dhe e qetë. Apartamenti është i mirëorganizuar, me rifinitura shumë të mira, me sistem ngrohje-ftohje qendrore, dritaret me grila, dyshemeja e shtruar me parket dhe i mobiluar totalisht me pajisje cilësore dhe bashkëkohore dhe oxhak modern funksional.

Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe 120 m2 + 70 m2 verande, kati i trete. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë pak e vecuar + ngrënie, dhomë gjumi, dhome garderobë, 1 tualet me dritare dhe ballkoni.

Cmimi është neto përfshin dhe parkimin.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
VERANDË: 
70m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
MOBILUAR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
Oxhak
KATI: 
3
KATET E PRONES: 
3
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.