MBRAPA AMBASADES AMERIKANE
ÇMIMI: 
700€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “QEMAL GURANJAKU”

Jepet apartament 2+1 me qira në një zonë shumë të qete, me ndertime dy dhe tre kateshe, prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes. Ndodhet afer Insitutit të Higjienës, qytetit Studenti, institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave për fëmije, në një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranes.

Në këtë zone do te gjeni vendodhje elitare, cilësi të larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet dhe mundesi parkimi.

Apartament për qira 2+1 me siperfaqe të bollshme prej 147 m2, në katin e 7-të me orientimin veri-perëndim. Organizohet nga ambient ndenje + kuzhine + ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, studio dhe 3 ballkone. Është i pajisur me kondicioner.

Cmimi është neto 700 euro + 100 euro garazhi.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
700€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
147m 2
BALLKON: 
3
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.