MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI”
ÇMIMI: 
500€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA AMBASADES AMERIKANE, RRUGA “PJETER BUDI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet apartamenti është shume e qete, me ndertime dy dhe tre kateshe, prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes. Afer Qytetit Studenti, institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare dhe kendeve te lodrave për fëmije, në një nga zonat më të preferuara të Tiranes. Në këtë zone do te gjeni vendodhje elitare, cilësi të larte ndertimi, siguri 24 ore, mirembajtje elitare, jetese ne komunitet dhe mundesi parkimi.

Ndertesa ku ndodhet apartamenti është një shtepi private nje kateshe e vogel dhe e qetë, me oborr me gjelbërim.

Apartament për qira 2+1 me siperfaqe 100 m2, në katin e parë i cili ofron një dhome ndenje të bollshme, kuzhine me dritare, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe verande. Apartamenti është i mobiluar komplet. Ne oborr ka dhe parkim per nje makine.

Cmimi eshte bruto

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
100m 2
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
PAMJA: 
Mirë
MOBILUAR: 
Po
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
1
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.