MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK
ÇMIMI: 
400€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA FAKULTETIT EKONOMIK Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Zona ku ndodhet pallati është shumë e qetë, me ndertime dy dhe tre kateshe, pranë gjelbërimit, ajrit të pastër edhe qetesisë të Parkut kombëtar te Tiranes, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndëve të lojrave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Në këtë zonë do të gjeni vendodhje elitare, cilësi të lartë ndërtimi, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, jetesë në komunitet dhe mundësi parkimi.

Pallati ku ndodhet apartamenti 1+1 për qira është një ndërtim familjar i vogël dhe i qetë, me oborr me gjelbërim dhe verandë.

Apartament për qira 1+1 me sipërfaqe 60 m2, në katin e katert me orientim jug-perendim i cili ofron një dhomë ndenjë + kuzhinë, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është i mirëorganizuar, i mobiluar komplet, i pajisur me rifinitura dhe mobilie cilësore, ajër të kondicionuar dhe ka një pamje të bukur. Mundësi parkimi.

Cmimi është neto

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
60m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
1
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
4
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.