MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME
ÇMIMI: 
400€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA MINISTRISË SË JASHTME Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “TEFTA TASHKO KOCO”

Jepet apartament 2+1 me qira në një zonë mjaft të mirë shumë afer me qendren e Tiranës dhe me zonen e rinovuar të Pazarit të Ri si dhe afër me disa institucione të larta shteterore.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme etj.

Apartamenti ndodhet në një pallat me ashensor, larg nga rruget kryesore, zonë e qetë, mundesi parkimi në katet nentoke dhe administrim shumë i mirë.

Apartament me qira 2+1, me sipërfaqe 90 m2, kati i 9-të, me orientimin jug-lindje dhe me pamje shumë të bukur. Është i përbërë nga një dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, 1 tualet dhe veranda.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
400€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
90m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
1
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KATI: 
9
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.