MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI”
330€
< >
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” Tirane
<
Apartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” TiraneApartament 1+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PALLATEVE “1 MAJI” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI “BAJRAM CURRI”

Zona ku ndodhet pallati eshte ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, zone e qete, afer me institucionet kryesore shteterore, Gjykaten e Tiranes dhe me Unazen e Vogel. Ne kete zone ka shume gjelberim, hapesira ndermjet pallateve dhe shume mundesi parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese cilesore, ndertuar vitet e fundit.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i katert, orientim nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie dhe kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe nje ballkon. I mobiluar komplet shume mire, me ajer te kondicionuar ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham dhe grila. 

 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
1+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
70m 2
DHOMA: 
1
BANJO TOTAL: 
1
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Lindje
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.