MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI”
ÇMIMI: 
2 500€
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA PRESIDENCES, RRUGA “PERLAT REXHEPI” Tirane
Përshkrimi i pronës: 

Jepet apartament luksoz me qira 3+1, i cili ndodhet në një nga zonat më të bukura të kryeqytetit, ngjitur me ish Bllokun, afër si me qendrën ashtu dhe me Parkun e Madh të Liqenit Artificial. Zona është mjaft tërheqëse dhe e plotësuar me një rrjet të mirëfilltë shoqëror, arsimor, tregtar dhe këndeve të lojrave për fëmijë. Një nga zonat më të preferuara të Tiranës.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Prona ndodhet në një godinë shumë cilësore me 2 ashensor, me depo uji, me administrator të pranishem nga e hëna-shtunë, siguri dhe jetesë e qetë në komunitet. Apartamenti ka punime shumë cilësore, rinovuar tërëisht dhe i mobiluar me stil moderne e pajisje bashkëkohore. Është e shtruar e gjitha me parket druri përfshirë dhe banjon kryesore, banjot e tjera janë me pllaka cilësore dhe ngrohje dyshemeje. Është i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje, me sistem UPS që funksionon automatikisht nëse rryma elektrike fiket, TV, frigoriferi dhe interneti funksionojnë për disa ore etj.

Apartament me qira 3+1 me sipërfaqe totale 230 m2, kati i 7-të. Është e organizuar nga ambient i ndenjës, kuzhine e hapur me ishull me tavolin ngrënie ditore, ka dalje në ballkon, ambient ngrënie në vete, tualet dite, dhomë matrimoniale + ballkon + tualetin brenda që ka 2 lavamane, dushin, wc dhe bide, 2 dhoma gjumi të tjera dhe tualeti me 2 lavamane, vaske, wc, bide.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
2 500€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
230m 2
BALLKON: 
2
BANJO TOTAL: 
3
DHOMA: 
3
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
7
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.