MBRAPA REZIDENCES ITALIANE
700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA REZIDENCES ITALIANE Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

NE FILLIM TE RRUGES SE "ELBASANIT"

Apartamenti eshte i vendosur ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit dhe shume afer  qendres dhe Parkut te Liqenit, ne nje zone shume te qete.

Ndërtesa ka sistemi i sigurie, administrim te mire dhe ashensor. 

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte. Perfshin ambjent gatim-ngreni-ndenjie te madh, 2 dhoma gjumi, 2 banja, 2 ballkone me pamje te bukur dhe korridor te madh. Eshte komplet i mobiluar, me parket, ajer i kondicionuar ne cdo dhome. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. Eshte i orientuar nga verilindja.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin -1

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
120m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.