MBRAPA "SHKOLLES SE BALETIT"
400€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA "SHKOLLES SE BALETIT" TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA "SHKOLLES SE BALETIT" TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA "SHKOLLES SE BALETIT" TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA "SHKOLLES SE BALETIT" TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: MBRAPA SHKOLLES SE BALETIT, 5 MINUTA NGA QENDRA Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

BULEVARDI "BAJRAM CURRI"

Apartamenti ndodhet ne nje zone qendrore rezidenciale shume afer me qendren.

Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re, me ashensor, me orientim nga jugperendim.  

Apartament me qira 2+1, me siperfaqe 130m2, kati i trete, i mobiluar komplet, ajer i kondicionuar. Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi te mobiluara rishtazi, nje dhome ndenjie, dy banja, njera me dritare, korridor i madh dhe ballkon. Dritaret jane me dopio xham dhe grila. 

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
130m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Perëndim
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin