NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT
1 700€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” Tirane
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” TiraneApartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT, RRUGA “VASO PASHA” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “VASO PASHA”

Zona ku ndodhet ndërtesa është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë prane gjelberimit, ajrit të pastër dhe qetesisë të Parkut kombetar të Tiranes dhe liqenit artificial si dhe shumë afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndertese e re, përfunduar në vitin 2019, e cila ofron cilësi të larte ndertimi. Është e gjitha e termoizoluar, me dy ashensore, parkim, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Apartament me qira 2+1 i sapo perfunduar, përbëhet nga një dhome ndenje, kuzhine e vecante, dy dhoma gjumi, njera me garderobe, dy tualete, njeri me dritare, korridor dhe dy ballkone, me sip. 160 m2, kati 9 me orientim veri-perendim. Apartamenti është i sapo mobiluar komplet me mobilim shumë modern dhe shumë cilesor. Apartamenti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore, sistem ajer të kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, i shtruar i gjithi me parket, dritaret me dopio xham dhe grila.

Cmimi është neto dhe në të përfshihet dhe një vend parkimi.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
160m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
9
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
VITI I NDËRTIMIT: 
2019
BALLKON: 
2
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.