NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT
ÇMIMI: 
1 300€
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NDERMJET BLLOKUT DHE PARKUT TE LIQENIT Tirane
Përshkrimi i pronës: 

RRUGA “VASO PASHA”

Zona ku ndodhet ndërtesa është një nga zonat më elitare të qytetit dhe ndodhet shumë prane gjelberimit, ajrit të pastër dhe qetesisë të Parkut kombetar të Tiranes dhe liqenit artificial si dhe shumë afer me zonen e Ish-Bllokut. Në këtë zonë ndodhen një numer i madh institucionesh shtetërore, kulturore dhe arsimore.

Godina ku ndodhet apartamenti është një ndertese e re, përfunduar në vitin 2019, e cila ofron cilësi të larte ndertimi. Është e gjitha e termoizoluar, me dy ashensore, parkim, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Apartament me qira 2+1 me siperfaqe 112 m2, i sapo përfunduar, përbehet nga një dhome ndenje, kuzhine e vecante, dy dhoma gjumi, dy tualete, njeri me dritare, korridor dhe ballkon, kati 11 me orientim veri-perëndim. Apartamenti është i sapo mobiluar komplet me mobilim shumë modern dhe shume cilesor. Apartamenti është i mirëorganizuar, i pajisur me rifinitura cilesore, sistem ajri i kondicionuar ngrohje-ftohje, i shtruar i gjithi me parket, dritaret me dopio xham dhe grila.

Cmimi përfshin dhe një vend parkimi.

Detajet e Pronës
ÇMIMI: 
1 300€
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
112m 2
BALLKON: 
1
BANJO TOTAL: 
2
DHOMA: 
2
ORIENTIMI: 
Veri
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
MOBILUAR: 
Po
ASHENSOR: 
Po
KONDICIONIMI: 
AC
KATI: 
11
PARKING: 
1
PRONA: 
E re
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.