NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT'
600€
< >
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT'
<
Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT' Apartament 2+1 Me Qira - Adresa: NE FILLIM TE RRUGES SE 'DURRESIT'
>
Përshkrimi i pronës: 

PRANE QENDRES

Ne nje zone mjaft te mire, shume afer me Sheshin 'SKENDERBEJ', si dhe afer me disa nga institucionet me te larta shteterore, arsimore dhe kulturore, ndermjet dy arterieve kryesore, Rruges se 'Durresit' dhe Rruges se 'Kavajes'.

Apartament me qira 2+1, i mobiluar komplet me pajisje cilesore, me ajer te kondicionuar ne cdo dhome. Siperfaqja 150 m2, kati i dyte me ashensor, orientimi nga lindja. Eshte i perbere nga nje dhome ndenjie, ngrenie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon i madh perreth apartamentit dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kane dhe grila. Pamje shume e bukur nga ana e Qendres.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te vogel rezidencial, shume te qete, larg nga rruget kryesore me nje administrim shume te mire.

 

Detajet e Pronës
TIPI: 
2+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
150m 2
DHOMA: 
2
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
KATET E PRONES: 
3
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Bashkë
ORIENTIMI: 
Jug
Lindje
HIPOTEKË: 
Po
BALLKON: 
1
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.