NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN”
1 400€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” Tirane
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” TiraneApartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL “TOUCH OF SUN” Tirane
>
Përshkrimi i pronës: 

Kompleksi i apartamenteve luksoze në Sauk, të ndërtuara nga investitore austriake. 10 minuta (3 km) nga qendra e Tiranes dhe 5 minuta nga qendra tregtare TEG. Objektet private për banorët përfshijnë pishine te madhe, palester, salle lojrash, kinema, salle eventesh etj. Ambientet e gjelbëruara të mirëmbajtura mirë nga stafi me kohe të plotë i kompleksit. 24 orë energji elektrike me 2 gjeneratorë të mëdhenj të përberjeve. Ujë i paster nga burimi malor Dajti me stacionin e depozitimit të ujit dhe pompave. Izolim dhe ndertim me cilesi të larte. Tete ndërtesa 4-katëshe secila me parkim nën-tokesor dhe nje ashensor. Perimetri i rrethuar me siguri private 24-oreshe.

Apartament me qira 3+1, kati i dyte, i cili përbëhet nga ambient ndenje dhe ngrënie i madh, kuzhine e vecante, 3 dhoma gjumi me ajër të kondicionuar për ngrohje dhe ftohje, 3 ballkone, korridor dhe 2 banjo me ngrohje nga dyshemeja. Siperfaqja 164 m2, me drite natyrale gjatë gjithë dites. Eshte i shtruar me parket dhe i mobiluar plotesisht me mobilje dhe pajisje me cilesi te larte. Parkim i madh nen-tokesor. Perdorimi i faciliteteve te kompleksit te perfshira jane: pishine, palester, salle lojerash, dhome teatri, shesh lojerash, etj.

Cmimi eshte bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
164m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
2
KATI: 
2
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
BALLKON: 
3
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.