NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL "TOUCH OF SUN"
1 200€
< >
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL
<
Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL Apartament 3+1 Me Qira - Adresa: NE KOMPLEKSIN REZIDENCIAL
>
Përshkrimi i pronës: 

“Touch of Sun”, kompleks modern banimi i ndërtuar nga investitorë austriakë me standartet më të larta evropiane. Gjendet në pjesën Jug-Lindore të Tiranës, në Bashkinë e Farkës, zonë kjo e cila po zhvillohet cdo ditë e më shumë.  Kompleksi është vetëm 1.5 km larg qendrës tregtare TEG dhe vetëm 3.6 km nga qendra e Tiranës.

Kompleksi rezidencial ofron tetë ndërtesa 4-katëshe, Penthouse, garazhe nëntokësore, zona rekreacioni të cilat përfshijnë: ambient për fëmijët në natyrë, pishinë të madhe, palester, salle lojrash, kinema, salle eventesh, ambiente të gjelbëruara, 24 ore energji elektrike me 2 gjeneratore te medhenj, ujë të  paster nga burimi malor Dajti me stacionin e depozitimit të ujit dhe pompave, izolim dhe ndertim me cilesi te larte, mirëmbajtje dhe siguri 24 orë.

Apartament 3+1 me qira me sipërfaqe totale 170 m2 + 53.8 m2 verandë + kopësht të gjelberuar privat më shume se 100 m2. Ndodhet në katin perdhe me orientimin veri-lindje-perëndim, ku nuk mungon drita natyrale gjatë gjithë ditës. Përbëhet nga një dhomë ndenjë e madhe, kuzhinë e vecantë+ngrënie, 3 dhoma gjumi me sistem kondicionimi, 2 ballkone, depo dhe 3 tualete. Me garazh nëntokësor i cili ka qasje të drejtpërdrejtë në banesë nga ashensori.

Cmimi është bruto.

Detajet e Pronës
QYTETI: 
Tirane
TIPI: 
3+1
SIPËRFAQJA TOTALE: 
170m 2
VERANDË: 
53.80m 2
DHOMA: 
3
BANJO TOTAL: 
3
KATI: 
1
KATET E PRONES: 
4
MOBILUAR: 
Po
PRONA: 
E re
GATIM - NGRËNIE - NDENJE: 
Veç
ORIENTIMI: 
Veri
Lindje
Perëndim
PAMJA: 
Shume e mirë
ASHENSOR: 
Po
PARKING POSHTË GODINE: 
1
HIPOTEKË: 
Po
OBORR: 
100m 2
BALLKON: 
2
Pishinë: 
Po
X

Kontakto Agjentin

CAPTCHA
Ky test shërben për të parandaluar spamin.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.